19.06 13:30 GHANA-AUSTRALIA
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Forum www.zakladyms2010.fora.pl Strona Główna
::
Grupa D
/
19.06 13:30 GHANA-AUSTRALIA
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
Tematy
Odpowiedzi
Autor
Wyświetleń
Ostatni Post
Typowanie
18
osg
828
Nie 15:15, 20 Cze 2010
karolius7
Wyświetl tematy z ostatnich:
Wszystkie Tematy
1 Dzień
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
6 Miesięcy
1 Rok
Forum www.zakladyms2010.fora.pl Strona Główna
::
Grupa D
/
19.06 13:30 GHANA-AUSTRALIA
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona
1
z
1
Skocz do:
Wybierz forum
Regulamin
----------------
REGULAMIN
Aktualna tabela punktowa
----------------
Aktualna tabela punktowa graczy
O wszystkim
----------------
Hydepark
Faza grupowa
----------------
Grupa A
Grupa C
Grupa B
Grupa D
Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H
11.06 16:00 RPA-MEKSYK
11.06 20:30 URUGWAJ-FRANCJA
16.06 20:30 RPA-URUGWAJ
17.06 20:30 FRANCJA-MEKSYK
22.06 16:00 MEKSYK-URUGWAJ
22.06 16:00 FRANCJA-RPA
14.06 20:30 Włochy - Paragwaj
15.06 13:30 Nowa Zelandia - Słowacja
20.06 13:30 Słowacja - Paragwaj
20.06 16:00 Włochy - Nowa Zelandia
24.06 16:00 Słowacja - Włochy
24.06 16:00 Paragwaj - Nowa Zelandia
15.06 16:00 WKS - Portugalia
15.06 20:30 Brazylia - Korea północna
20.06 20:30 Brazylia - WKS
21.06 13:30 Portugalia - Korea Północna
25.06 16:00 Portugalia - Brazylia
25.06 16:00 Korea północna - WKS
16.06 13:30 Honduras - Chile
16.06 16:00 Hiszpania - Szwajcaria
21.06 16:00 Chile - Szwajcaria
21.06 20:30 Hiszpania - Honduras
25.06 20:30 Chile - Hiszpania
25.06 20:30 Szwajcaria - Honduras
Awans z grupy
Awans z grupy
Awans z grupy
Awans z grupy
Finaliści / Zwycięzca turnieju
Faza 1/8 finału
----------------
Urugwaj - Korea Południowa 26.06 16:00
Stany Zjednoczone - Ghana 26.06 20:30
Niemcy - Anglia 27.06 16:00
Argentyna - Meksyk 27.06 20:30
Holandia - Słowacja 28.06 16:00
Brazylia - Chile 28.06 20:30
Paragwaj - Japonia 29.06 16:00
Hiszpania - Portugalia 29.06 20:30
12.06 16:00 ARGENTYNA-NIGERIA
12.06 13:30 KOREA PŁD - GRECJA
17.06 16:00 GRECJA-NIGERIA
17.06 13:30 ARGENTYNA- KOREA PŁD
22.06 20:30 NIGERIA-KOREA PŁD
22.06. 20:30 GRECJA-ARGENTYNA
Awans z grupy
Faza ćwierćfinałowa
----------------
Holandia - Brazylia 02.07 16:00
Urugwaj - Ghana 02.07 20:30
Argentyna - Niemcy 03.07 16:00
Paragwaj - Hiszpania 03.07 20:30
12.06 20:30 ANGLIA - USA
13.06 13:30 ALGERIA-SŁOWENIA
18.06 16:00 SŁOWENIA-USA
18.06 20:30 ANGLIA-ALGERIA
23.06 16:00 SŁOWENIA-ANGLIA
23.06 16:00 USA-ALGERIA
Awans z grupy
Faza półfinałowa
----------------
Urugwaj - Holandia 06.07 20:30
Niemcy - Hiszpania 07.07 20:30
13.06 20:30 NIEMCY-AUSTRALIA
13.06 16:00 SERBIA-GHANA
18.06 13:30 NIEMCY-SERBIA
19.06 13:30 GHANA-AUSTRALIA
23.06 20:30 GHANA-NIEMCY
23.06 20:30 AUSTRALIA-SERBIA
Awans z grupy
Mecz o 3 miejsce
----------------
Urugwaj - Niemcy 10.07 20:30
Finał
----------------
Holandia - Hiszpania 11.07 20:30
14.06 13:30 Holandia - Dania
14.06 16:00 Japonia - Kamerun
19.06 16:00 Holandia - Japonia
19.06 20:30 Kamerun - Dania
24.06 20:30 Dania - Japonia
24.06 20:30 Kamerun - Holandia
Awans z grupy
Nowe posty
Brak nowych postów
Ogłoszenie
Nowe posty [Popularny]
Brak nowych postów [Popularny]
Przyklejony
Nowe posty [Zablokowany]
Brak nowych postów [Zablokowany]
Nie możesz
pisać nowych tematów
Nie możesz
odpowiadać w tematach
Nie możesz
zmieniać swoich postów
Nie możesz
usuwać swoich postów
Nie możesz
głosować w ankietach
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2002 phpBB Group
Charcoal2 Theme ©
Zarron Media
Regulamin